Serwis skuterów oferta

Jeśli masz problem z swoim skuterem, zauważyłeś nieodpowiednią pracę silnika, bądź też zauważyłeś coś innego, nieodpowiedniego podczas jazdy itp. to zwróć się do nas. Blokady parkingowe. Nasz serwis skuterów to pełen profesjonalizm, oraz kompleksowe podejście dla każdego klienta, dlatego też możesz liczyć na to, że pomożemy Ci uporać się z każdym problemem występującym w waszym skuterze. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w branży motocyklowej, dlatego też możemy podzielić się z wami zarówno naszą wiedzą, jak i doświadczeniem, dzięki któremu doprowadzimy twój skuter do dobrej kondycji.

Blokady parkingowe
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.

Specjalizujemy się w naprawie motocykli, quadów i skuterów, więc wszelkiego typu naprawy związane z tymi sprzętami to dla nas żadna nowość. Podejmujemy się napraw zarówno skuterów jak i maxiskuterów, a części dobieramy w zależności od życzenia klienta, oryginalne, bądź też dobrej jakości zamienniki. Sprawimy, że twój skuter znów stanie na koła.

Usługi dostępne w naszym serwisie obejmują:

  • przeglądy gwarancyjne wszystkich modeli skuterów
  • wszelkiego typu naprawy mechaniczne, takie jak regulacja gaźnika, wraz z jego czyszczeniem, wymiana głowicy i cylindra, wymiana paska napędowego, regulacja zaworów, a także wszelkiego innego rodzaju naprawy, których wymagają wasze skutery
  • tuning skuterów, przy użyciu profesjonalnych części tuningowych do skuterów. Modyfikujemy skutery zarówno mechanicznie, jak i wizualnie, w zależności na czym najbardziej zależy naszemu klientowi
  • wycenę oraz naprawę skuterów powypadkowych, która obejmuje zarówno mechaniczną naprawę silników, jak i spawanie plastików, itp.

Jeśli chodzi o naprawę skuterów i maxiskuterów, to obejmuje ona takie marki jak Honda, Kymco, Piaggio, Gilera, Yamaha, Malaguti, Suzuki, Peugeot, Derbi czy też Aprilia. Każda z tych marek posiada swoje własne, unikalne rozwiązania, a my mamy specjalistów, którzy posiadając duże doświadczenie, poznali wszystkie te rozwiązania.

Oddając skuter, maxiskuter do naszego serwisu przeprowadzamy rutynowe działania jakimi są:

  • sprawdzenie i wymiana oleju oraz filtrów
  • sprawdzenie oraz wymiana płynu hamulcowego i chłodzącego
  • sprawdzenie stanu i sprawności baterii
  • kontrola stanu świec zapłonowych, tarcz oraz klocków hamulcowych oraz ich ewentualna wymiana.

Sprawdzając skuter w naszym serwisie możesz być pewny, że zadbamy o wszystkie szczegóły, nawet te najmniejsze. Możesz być również pewny, że do wszelkich napraw podchodzimy z zaangażowaniem i gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas usług. Naprawa skuterów w naszym serwisie, to naprawdę dobra inwestycja dla twojego sprzętu.

Podobne wpisy