Serwis motocykli oferta

Nasz serwis motocykli to miejsce, w którym możesz liczyć na profesjonalną obsługę, poradę oraz naprawy motocykli. Nasi specjaliści pomogą Ci utrzymać maszynę w jak najlepszym dla niej stanie, dlatego też oferujemy profesjonalny serwis oraz naprawę motocykli w każdym stanie. Nasz serwis został założony z pasji, dlatego też chętnie podejmujemy się każdej naprawy i gwarantujemy satysfakcję z rezultatów naszej pracy.

Spedycja Grecja
http://www.transportgrecja.pl/
Profesjonalny spedytor z wieloletnim doświadczeniem.
Transport ciężarowy pomiędzy Polską a Grecją.

Naszym założeniem jest aby naprawy zostały wykonane, szybko, sprawnie i solidnie, a do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując rzetelną obsługę. Dowodem na to jest sporo zadowolonych klientów naszego serwisu, którzy nas chętnie polecają swoim znajomym, a także wracają do nas w przyszłości. Przy naprawach wykonywanych w naszym serwisie wykorzystujemy części oryginalne, jak i dobrej jakości zamienniki oraz dysponujemy odpowiednimi narzędziami i akcesoriami, które są niezbędne do prawidłowo wykonanej naprawy.

W zależności od klienta dopasowujemy odpowiednie części do jego budżetu oraz wymagań, tak aby naprawa została wykonana solidnie i w określonej cenie. Wykonujemy profesjonalne usługi serwisowania motocykli, które obejmuje między innymi:

  • przeglądy okresowe motocykli, w tym również przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne różnych marek
  • wszelkiego typu naprawy bieżące motocykli
  • diagnostykę komputerową wszystkich marek motocykli
  • profesjonalny tuning mechaniczny oraz wizualny
  • przygotowaniem motocyklu do sezonu.

Naprawa w naszym serwisie to kilka podstawowych elementów. Przyjmując motocykl oceniam jego stan i przeprowadzamy przeprowadzamy rozmowę z właścicielem, na temat oczekiwań oraz podejrzewanej wady. Następnie wstępnie przeprowadzamy oględziny motocyklu, a w razie potrzeby wykonujemy jazdę testową. Po zdiagnozowaniu usterki sporządzane jest zlecenie serwisowe z wstępną wyceną naprawy.

Wszystkie wykonywane czynności podczas napraw są skatalogowane z dokumentacją fotograficzną do wglądu dla klienta. Wszystkie dodatkowe czynności, które należy wykonać są konsultowane z właścicielem i to on decyduje o szerokości wykonywanych napraw. Nasz serwis motocyklowy to dbałość o szczegóły oraz ostrożność przy wykonywaniu napraw, a po ukończonej pracy odbywamy jazdę testową, aby sprawdzić czy wszystko zostało wykonane z należytą precyzją, tak aby nasz klient był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas usług.

W naszym serwisie wykonujemy również profesjonalne usługi tuningowe motocykli, zarówno mechaniczne jak i wizualne, więc jeśli zależy ci na poprawieniu osiągnięć swojego motocyklu, bądź też na poprawie jego designu, to nasi specjaliści również mogą Ci w tym pomóc. Chcą zapoznać się ze szczegółami oferty warto skontaktować się bezpośrednio z naszym serwisem.

Podobne wpisy